• https://www.facebook.com/pages/EFESSA-MAK%C4%B0NA-LTD-%C5%9ET%C4%B0/196845163690907

Anasayfa / Home


     PRIMEdge Twins knife sharpening system: Just right for mid-sized processors and sharpening services

   
Ürün Kodu : PRIMEdge Twins knife sharpenin
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Günde 400 bıçak kadar keskinleştirmek orta ölçekli işleme tesisleri veya bileme hizmetleri için idealdir. Verimli PRIMEdge Twins Bileme Sistemi ayrı çukur taşlama ve honlama / kenar birimleri kullanır .
Aynı anda bıçağın her iki tarafın ince içi boş değirmeni ünitesindeki 4 " ( 102 mm) çapında taşlar . Operatör dahili bir göstergesi yeterince kenar için inceltilmiş olup olmadığını belirlemek için . Inceltme sonra, bileme özelliği ile bıçak kalınlığı denetler gerektiğinde / taşlar aynı anda bıçağın her iki tarafında bir eğimli kenar uygulamak kenar . bıçak eğim açısı ayarlanabilir .

Entegre taş soyunma sistemi mükemmel , sürekli keskin kenarlar için taş yuvarlaklığını korur. Bir çevrimli sıvı soğutucu sistemi serbest yakmak ve tozsuz çalışma sağlar . Her birim kolay taşınabilirlik için kendi arabası ile birlikte geliyor.Ideal for medium-sized processing plants or sharpening services that sharpen up to 400 knives per day. The efficient PRIMEdge Twins Sharpening System utilizes separate hollow grinding and honing/edging units.
The 4" (102 mm) diameter stones on the hollow grinder unit thin both sides of the blade simultaneously. The operator checks the blade thickness with a built-in gauge to determine if it has been sufficiently thinned for edging. After thinning, the honing/edging stones apply a beveled edge on both sides of the blade simultaneously. The blade bevel angle can be adjusted as needed.

The integrated stone dressing system maintains stone roundness for perfect, consistently sharp edges. A recirculating liquid coolant system provides burn-free and dust-free operation. Each unit comes with its own cart for easy portability.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj