• https://www.facebook.com/pages/EFESSA-MAK%C4%B0NA-LTD-%C5%9ET%C4%B0/196845163690907

Anasayfa / Home


     PRIMEdge HES-3CRB ERGO STEEL III Plus

   
Ürün Kodu : PRIMEdge HES-3CRB ERGO STEEL I
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
 • Saniye içinde mükemmel bir kenarı.
  Aynı anda bıçağın her iki tarafını hizalar.
  İnce bir künt bıçak sırtı için tasarlanmış entegre karbür insert.
  Sabit karbür uç ayarlama ihtiyacı doğru açı-asla tutar.
  Düzeltiyor ve tüm bıçak kenar ömrünü uzatır.
  El ya da tezgah monte edilebilir.
  Emniyet Kalkanı kolu rahat ve güvenli, sağ veya sol elini kullanılmasını sağlar.
  
  
  Eğer tavuk, sığır eti, domuz eti ya da balık işleme olsun, bıçak tutarak keskin işleme hattında esastır kenarlar. Kullanımı ile keskin bıçaklar donuk olacak. PRIMEdge Ergo Çelik III Plus, düzeltmek ve keskin performans için bu bıçak kenarları geri yüklemek için hızlı ve kolay bir yoludur. Ergo Çelik III Plus, üretim katında kullanılan bir kenar bakım aracıdır. Bir bıçak kenar dulls olarak gün boyunca, operatör Ergo Çelik III Plus eşsiz yaylı çubuklar aracılığıyla bıçak slayt ve birkaç saniye içinde kenar düzeltin.
  
  Normal kullanım sırasında bıçak kenarından kaybedecek ve bir kenar bakım cihazının kullanımı yoluyla geri getirilmesi mümkün olmayabilir. Basitçe incelme ile bıçak ince bıçak birkaç kez eklemek çizin. Yeni Ergo Çelik III Plus kullanarak size böylece netlik arasındaki keskin kenar koruyarak, iş istasyonu çıkmadan onun inceltilmiş durumuna geri bıçak getirmek için yeteneği verir.
  
  Ergo Çelik III Plus hepsi bir dönebilen bir çift oluşan birim, sertleştirilmiş paslanmaz çelik, künt bıçak kenarı inceltme için entegre karbür uç ile bir besinde, kalıplı polipropilen baz temperli çubuklar. karbür uç doğru açısını korur ve asla ayarlanması gereken bir sabit konumlu bir birimdir. Her döner çubuk altında, tamamen kapalı yay mekanizmaları bıçak sırtı ve paslanmaz çelik çubuklar arasındaki gerilimin mükemmel miktarı sağlar. Kenarın her iki tarafı saniyeler içinde mükemmel bir kenar güvence eşzamanlı doğruldu.
  
  Kullanmak için hiçbir eğitim gerektirir, Ergo Çelik III Plus, elle tutulan ya da iş istasyonu opsiyonel HES-3B Braketi kullanılarak monte edilebilir.
 • A perfect edge in seconds.
 • Aligns both sides of the blade simultaneously.
 • Integrated carbide insert designed to thin a blunt knife edge.
 • Fixed carbide insert maintains proper angle-never needs adjustment.
 • Straightens and prolongs the edge life of all knives.
 • Can be hand-held or bench-mounted.
 • Safety-Shield handle provides comfortable and safe, right or left handed use. 


  Whether you process chicken, beef, pork or fish, keeping knife edges sharp is essential on the processing line. With use, sharp knives will dull. The PRIMEdge Ergo Steel III Plus is a fast and easy way to straighten and restore those knife edges for razor-sharp performance. The Ergo Steel III Plus is an edge maintenance tool used on the production floor. Throughout the day, as a knife edge dulls, the operator can slide the blade through the unique spring-tensioned rods of the Ergo Steel III Plus and straighten the edge in a matter of seconds. 

  During normal use the knife may lose its edge and not be able to be brought back through use of an edge maintenance device. Simply draw the blade through the thinning insert several times to thin the blade. Using the new Ergo Steel III Plus gives you the ability to bring the knife back to its thinned condition without leaving the workstation, thereby maintaining a razor sharp edge between sharpening. 

  The Ergo Steel III Plus is an all in one unit consisting of a pair of pivoting, hardened stainless steel, tempered rods on a food-grade, molded polypropylene base with an integrated carbide insert for thinning a blunt knife edge. The carbide insert is a fixed-position unit that maintains the correct angle and never needs to be adjusted. Under each pivoting rod, fully enclosed spring mechanisms provide the perfect amount of tension between the knife edge and stainless steel rods. Both sides of the edge are straightened simultaneously, assuring a perfect edge in seconds.

  Requires no training to use, the Ergo Steel III Plus can be hand-held or work-station mounted by using the optional HES-3B Bracket.
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj