• https://www.facebook.com/pages/EFESSA-MAK%C4%B0NA-LTD-%C5%9ET%C4%B0/196845163690907

Anasayfa / Home


     PRIMEdge HES-2 ERGO STEEL II

   
Ürün Kodu : PRIMEdge HES-2 ERGO STEEL II
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Eğer tavuk, sığır eti, domuz eti ya da balık işleme olsun, bıçak tutarak keskin işleme hattında esastır kenarlar. Kullanımı ile keskin bıçaklar donuk olacak. PRIMEdge Ergo Çelik II düzeltmek ve keskin performans için bıçak kenarları geri yüklemek için hızlı ve kolay bir yoludur. ErgoSteel II üretim katında kullanılan bir kenar bakım aracıdır. Bir bıçak kenar dulls olarak gün boyunca, operatör Ergo Çelik eşsiz yaylı çubuklar aracılığıyla bıçak slayt ve birkaç saniye içinde kenar netleştirmek.

Ergonomik Çelik II gıda sınıfı, kalıplanmış polipropilen bazında sertleştirilmiş paslanmaz çelik, sertleştirilmiş çubuklar bir çift harekete geçirme oluşur. Her döner çubuk altında, tamamen kapalı yay mekanizmaları bıçak sırtı ve paslanmaz çelik çubuklar arasında mükemmel bilenmiş açı ve gerilim sağlar. Kenarın her iki tarafı saniyeler içinde mükemmel bir kenar güvence eşzamanlı doğruldu.

Kullanmak için özel bir eğitim gerektirmez, Ergo Çelik II her işçi yanında bir masa üstüne monte edilebilir veya el Sağ veya sol elle kullanım için opsiyonel saplı olabilir.


Whether you process chicken, beef, pork or fish, keeping knife edges sharp is essential on the processing line. With use, sharp knives will dull. The 
PRIMEdgeErgo Steel II is a fast and easy way to straighten and restore knife edges for razor-sharp performance. The ErgoSteel II is an edge maintenance tool used on the production floor. Throughout the day, as a knife edge dulls, the operator can slide the blade through the unique spring-tensioned rods of the Ergo Steel and sharpen the edge in a matter of seconds.

The Ergo Steel II consists of a pair of pivoting hardened stainless steel, tempered rods on a food grade, molded polypropylene base. Under each pivoting rod, fully enclosed spring mechanisms provide perfect sharpened angle and tension between the knife edge and stainless steel rods. Both sides of the edge are straightened simultaneously, assuring a perfect edge in seconds.

Requires no special training to use, the Ergo Steel II can be mounted on a table top beside each worker, or can be hand-held with the optional handle for left or right handed operation.
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj