• https://www.facebook.com/pages/EFESSA-MAK%C4%B0NA-LTD-%C5%9ET%C4%B0/196845163690907

Anasayfa / Home


     PRIMEdge HES-2CRB ERGO STEEL II Plus

   
Ürün Kodu : PRIMEdge HES-2CRB ERGO STEEL I
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Eğer tavuk, sığır eti, domuz eti ya da balık işleme olsun, bıçak tutarak keskin işleme hattında esastır kenarlar. Kullanımı ile keskin bıçaklar donuk olacak. PRIMEdge Ergo Çelik II Plus düzeltmek ve keskin performans için bu bıçak kenarları geri yüklemek için hızlı ve kolay bir yoludur. Ergo Çelik II Plus üretim katında kullanılan bir kenar bakım aracıdır. Bir bıçak kenar dulls olarak gün boyunca, operatör Ergo Çelik II Plus'ın benzersiz yaylı çubuklar aracılığıyla bıçak slayt ve birkaç saniye içinde kenar düzeltin.

Normal kullanım sırasında bıçak kenarından kaybedecek ve bir kenar bakım cihazının kullanımı yoluyla geri getirilmesi mümkün olmayabilir. Basitçe incelme ile bıçak ince bıçak birkaç kez eklemek çizin. Yeni Ergo Çelik II Plus kullanarak size böylece netlik arasındaki keskin kenar koruyarak, iş istasyonu çıkmadan onun inceltilmiş durumuna geri bıçak getirmek için yeteneği verir.

Ergo Çelik II Plus tüm bir dönebilen bir çift oluşan birim, sertleştirilmiş paslanmaz çelik, künt bıçak kenarı inceltme için entegre karbür uç ile bir besinde, kalıplı polipropilen baz temperli çubuklar. karbür uç doğru açısını korur ve asla ayarlanması gereken bir sabit konumlu bir birimdir. Her döner çubuk altında, tamamen kapalı yay mekanizmaları bıçak sırtı ve paslanmaz çelik çubuklar arasındaki gerilimin mükemmel miktarı sağlar. Kenarın her iki tarafı saniyeler içinde mükemmel bir kenar güvence eşzamanlı doğruldu.

Kullanmak için hiçbir eğitim gerektirir, Ergo Çelik II Plus monte opsiyonel kolu veya iş istasyonu ile el olabilir.


Whether you process chicken, beef, pork or fish, keeping knife edges sharp is essential on the processing line. With use, sharp knives will dull. The PRIMEdge Ergo Steel II Plus is a fast and easy way to straighten and restore those knife edges for razor-sharp performance. The Ergo Steel II Plus is an edge maintenance tool used on the production floor. Throughout the day, as a knife edge dulls, the operator can slide the blade through the unique spring-tensioned rods of the Ergo Steel II Plus and straighten the edge in a matter of seconds.

During normal use the knife may lose its edge and not be able to be brought back through use of an edge maintenance device. Simply draw the blade through the thinning insert several times to thin the blade. Using the new Ergo Steel II Plus gives you the ability to bring the knife back to its thinned condition without leaving the workstation, thereby maintaining a razor sharp edge between sharpening. 

The Ergo Steel II Plus is an all in one unit consisting of a pair of pivoting, hardened stainless steel, tempered rods on a food-grade, molded polypropylene base with an integrated carbide insert for thinning a blunt knife edge. The carbide insert is a fixed-position unit that maintains the correct angle and never needs to be adjusted. Under each pivoting rod, fully enclosed spring mechanisms provide the perfect amount of tension between the knife edge and stainless steel rods. Both sides of the edge are straightened simultaneously, assuring a perfect edge in seconds.

Requires no training to use, the Ergo Steel II Plus can be hand-held with the optional handle or work-station mounted.
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj