• https://www.facebook.com/pages/EFESSA-MAK%C4%B0NA-LTD-%C5%9ET%C4%B0/196845163690907

Anasayfa / Home


     AMF600-III Automatic Food Forming Machine

   
Ürün Kodu : AMF600-III Automatic Food Form
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Hiwell AMF600-III otomatik gıda olarak kullanılabilir şekillendirme makinesi tek başına gıda üretim ekipmanları Bu paslanmaz çelik gıda işleme sistemi de dövme makinesi, flouring makinesi, kızartma makinesi buharlama ile uyumlu olabilir, vb dolgu işlevlerini kapsayan biçimlendirilmiş ve taşıma Böylece tam otomatik gıda işleme hattı şekillendirme makinesi, anlık dondurucu ve paketleme makinesi.
Makineyi oluşturan bu otomatik gıda Üstelik makine şekillendirme bu köfte izin vb Hollanda, Almanya, Malezya, Tayland, Filipinler, Arjantin ve Brezilya'da, ihraç edilmiştir özel gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanmış olması.
Avantajları
1. Bizim otomatik gıda şekillendirme makinesi pratik et, kümes hayvanları, balık, patates ve diğer sebze, vb işlemek için tasarlanmıştır
2. ekipmanı oluşturan bu tavuk nugget saatte 1000kg ulaşır olağanüstü işleme kapasitesi sunar.
Ürünlerin hızlı ve kolay değişim 3. Teşekkür işlenen, bizim sebze burger, üretim hattı aktif operasyon maliyetini düşürür.
4. Tüm balık külçe şekillendirme makinesi, böylece gıda güvenliği ve güvenilirliği üzerinde HACCP standartlarını karşılayan, paslanmaz çelik ve metal olmayan malzemelerden yapılır.
5. Etkileyici taşıma verimliliği haddeleme tekerlekler ve desteklerin kaynaklanmaktadır.Hiwell AMF600-III automatic food forming machine can be utilized as stand-alone food production equipment covering functions of filling, forming and conveying, etc. This stainless steel food processing system also can be compatible with battering machine, flouring machine, frying machine, steaming machine, instant freezer and packaging machine, thus forming fully automatic food processing line.

This automatic food forming machine has been exported to Netherlands, Germany, Malaysia, Thailand, Philippines, Argentina and Brazil, etc. Moreover, this meat ball forming machine is allowed to be tailored to fit your special requirements.

Advantages
1. Our automatic food forming machine is practically designed to process meat, poultry, fish, potato and other vegetables, etc. 
2. This chicken nugget forming equipment delivers exceptional processing capacity which reaches 1000kg per hour. 
3. Thanks to fast and easy change of products being processed, our vegetable burger production line actively reduces your operation cost. 
4. The entire fish nugget forming machine is made from stainless steel and non-metallic materials, thus meeting HACCP standards on food safety and reliability. 
5. Impressive transport efficiency is resulted from rolling wheels and supports.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj