• https://www.facebook.com/pages/EFESSA-MAK%C4%B0NA-LTD-%C5%9ET%C4%B0/196845163690907

Anasayfa / Home


     STEEN ST650H Automatic breast skinner high out feed

   
Ürün Kodu : STEEN ST650H Automatic breast
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
STEEN ST650H Tüm Meme Skinner , birinci sınıf arayüz ön yarıları yeteneğine de- bulaması için hazırdır. Makine elle çalıştırılan bir besleme konveyör , fileto tarafındaki deri ve arka taraftaki cilt için tenli ön yarısı ve ayrıca ayrı konveyör sıralı bir boşaltım konveyör ile birlikte verilir .

Yükleme kapasitesi kuş büyüklüğüne ve derili ürüne bağlı olarak , dakikada yaklaşık 70 adet fileto hasar ücretsizdir. Deri bir değer ilave işleminde kullanıma hazır , iyi durumda . Makine yüksek güvenlik ve hijyen standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.The STEEN ST650H Whole Breast Skinner is capable of first grade skinning front halves, ready for de-boning. The machine is supplied with a manually operated infeed conveyor, an indexed discharge conveyor for the skinned front halves and also separate conveyors for the fillet side skin and the back side skin.

The loading capacity is around 70 pieces per minute, depending on the size of the bird and the skinned product is free of damage to the fillet. The skin is in good condition, ready for use in a value adding operation. The machine is designed to meet the highest safety and hygiene standards.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj