• https://www.facebook.com/pages/EFESSA-MAK%C4%B0NA-LTD-%C5%9ET%C4%B0/196845163690907

Anasayfa / Home


     Shackles

   
Ürün Kodu : Shackles
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Geliştirilmiş çalışma ortamı ve maliyetler

BAADER LINCO bir zincirsiz kolye ile devrimci bir plastik toplama köstek geliştirmiştir. Patent (ler) bekleyen. Bunlar plastik toplama pranga çeşitli avantajları vardır.

Onlar yüzünden zincirler veya pranga gevşek asılı ve sürükle-arka zincir elimine edilir asmak-up ortadan kaldırır.

arabası tekerlekleri uzun ve son; zinciri olmadan, bitki ortamı sessiz.

Zincirin eliminasyon zincirinin sadece hammadde maliyetlerini azaltır, aynı zamanda bütün bir bitki boyunca zincirini hareketli ilişkili enerji maliyetlerini azaltır.

Zinciri ile standart paslanmaz çelik pranga karşı bu devrimci plastik pranga kullanarak% 64 kilo yaklaşık yoktur. A 31 çubuk paslanmaz çelik köstek "(78.7 cm) plastik kelepçe 3.91 (1,774 kg) bir 5/8 için pound karşı yaklaşık 1,4 (0.635 kg) kiloluk ağırlığında". Bu tüm işleme hattı üzerinden yaklaşık £ 5000 (2268 kg) toplam ağırlık tasarrufu olduğunu.

Tyson Foods ABD'de kendi tesislerinde bu yeni zincirlerle birkaç satır yüklediniz. BAADER LINCO müşteriye maliyet ve enerji tasarrufu sunan sadece bir ürün sunabilmek için memnun olduğunu, ancak aynı zamanda daha sessiz bir çalışma ortamı ile işleme tesisi sağlar.


Improved working environment & costs

BAADER LINCO has developed a revolutionary plastic picking shackle with a chainless pendant. Patent(s) are pending. These plastic picking shackles have several advantages.

They eliminate hang-ups due to chains or shackles hanging loose and the drag-back chain is eliminated.

The trolley wheels last longer and; without the chain, the plant environment is quieter.

The elimination of the chain reduces not only raw material costs of the chain, but also reduces the associated energy costs of moving the chain throughout an entire plant.

There is approximately a 64% weight reduction when using these revolutionary plastic shackles versus the standard stainless steel shackles with chain. A 31” (78.7 cm) plastic shackle weighs approximately 1.4 (0.635 kg) pound versus 3.91 (1.774 kg) pounds for a 5/8” rod stainless steel shackle. This is a total weight savings of approximately 5,000 pounds (2268 kg) over the entire processing line.

Tyson Foods have installed a couple of lines with these new shackles at their plants in USA. BAADER LINCO is pleased to be able to offer a product that not only offers cost and energy savings to the customer, but also provides the processing plant with a quieter working environment.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj